منو

Ntrade

نرم افزار تخصصی و کامل برای معاملات ارزهای دیجیتال در 4 صرافی بزرگ: بایننس، بیتترکس، کریپتوپیا و هیت بی تی سی. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید به آسانی در دنیای ارزهای دیجیتال معاملات خود را بدون احتیاج به سایت صرافی ها و با سرعت بالا انجام دهید، این نرم افزار دارای چندین قابلیت از جمله پامپ، معاملات اتوماتیک و معاملات دستی می باشد که هر کدام شامل چندین بخش کاربردی می شود.
Pump
پامپ ارزهای دیجیتال

با استفاده از این قسمت شما قادرید به بهترین شکل ممکن در پامپ ها شرکت کنید، این نرم افزار با استقاده از روش مختلف به شما این امکان را میدهد تا در کمترین زمان ممکن ارز موردپامپ را خریداری کرده و با سود بالا طی چندین ثانیه به فروش برسانید تمامی این مراحل به صورت اتوماتیک می باشد همچنین این قسمت امکانات مختلفی تعبیه شده است تا ریسک ضرر شما را به حداقل برساند، این قسمت حاصل بیش از یکسال تلاش و انجام آزمون های مختلف توسط گروه نگاره است تا موفقیت شما را در پامپ ها تضمین کند. علاوه بر موارد فوق قسمت auto pump detect نیز در این قسمت گنجانده شده است.

Auto Trade
معاملات ارز های دیجیتال بصورت اتوماتیک

با استفاده از این قسمت شما قادرید طی 6 روش مختلف معاملات خود را به صورت کاملا اتوماتیک انجام دهید. تمامی الگوریتم های خرید و فروش در این قسمت بصورت کاملا دقیق و طبق استاندارد های روش های تحلیلی معروف جهان نوشته شده است. با استفاده از این قسمت شما به راحتی قادرید ارز مورد نظرتان را در بهترین قیمت خرید کرده و به بالاترین قیمت بفروشید این قسمت شامل امکانات مختلفی از قبیل تعیین تارگت های فروش، استاپ لاس و ... به دو صورت دستی و اتوماتیک می باشد.

Trade
معاملات ارز های دیجیتال

در این قسمت تمامی امکانات لازم جهت معاملات ارز دیجیتال با گرافیکی مناسب تعبیه شده است تا شما بدون نیاز به ورود به سایت صرافی تمامی فعالیت های خود را از قبیل خرید و فروش کنترل اوردر های فعال مشاهده تاریخچه معاملات و حساب سود و زیان در معامله را به راحتی انجام دهید.

Signals
سیگنال خریدو فروش

در این قسمت سیگنال های خرید و فروش همراه با تارگت های فروش و استاپ لاس برای انجام معاملات دستی توسط تحلیلگران ما جهت استفاده ارائه می شود سیگنال های این قسمت تماما به صورت دستی و بدون کمک ربات ها ارائه می گردد.

جهت خرید این نرم افزار بر روی دکمه زیر کلیک کنید

قیمت: 1.000.000 تومان 2.000.000
خریددریافت نسخه دمو

N.Trade